Liv Husby

Enhetsleder kultur
Tlf.: 476 10 606
Epost: liv.husby@bna.oslo.kommune.no

Truls Haugen

Ungdomskontakt på Trikkehallen
Tlf.: 984 15 877
Epost: truls.haugen@bna.oslo.kommune.no

Jørgen Malo

Bassinstruktør og ansvarlig for øvingslokaler på Trikkehallen
lydisolatet (at) trikkehallen.no

Marte Aunan

Ungdomskontakt på Trikkehallen
Tlf.: 452 02 588
Epost: marte.aunan@bna.oslo.kommune.no

Geir Nordby

Enhetsleder forebyggende barne- og ungdoms enhet
Tlf.: 911 61 738
Epost: geir.nordby@bna.oslo.kommune.no

Janko Radovanović

Teknisk- og arrangementansvarlig på Trikkehallen
Tlf.: 958 72 873
Epost: janko@trikkehallen.no

Remi Emini

Ungdomskontakt og ansvarlig for musikkstudio på Trikkehallen
Tlf.: 948 79 001
Epost: remi.emini@bna.oslo.kommune.no

Brita Mikkelsen

Prosjektleder på Trikkehallen
Tlf.: 976 85 012
Epost: brita.mikkelsen@bna.oslo.kommune.no