Liv Husby

Liv Husby

Enhetsleder kultur
Tlf.: 992 79 773
E-post: liv.husby@bna.oslo.kommune.no

Truls Haugen

Truls Haugen

Ungdomskontakt på Trikkehallen
Tlf.: 984 15 877
E-post: truls.haugen@bna.oslo.kommune.no

Mattias Ørn Alman-Kaas

Mattias Ørn Alman-Kaas

Ansvarlig Studio21
Tlf.: 938 51 514
Jørgen Malo

Jørgen Malo

Bassinstruktør
E-post: lydisolatet (et) trikkehallen.no

Geir Nordby

Geir Nordby

Enhetsleder forebyggende barne- og ungdoms enhet
Tlf.: 911 61 738
E-post: geir.nordby@bna.oslo.kommune.no

Janko Radovanović

Janko Radovanović

Teknisk- og arrangementansvarlig på Trikkehallen
Tlf.: 958 72 873
E-post: janko@trikkehallen.no

Remi Emini

Remi Emini

Ungdomskontakt og kulturkonsulent
Tlf.: 948 79 001
E-post: remi.emini@bna.oslo.kommune.no

Marte Aunan

Emilie Braarud

Ungdomskontakt på Trikkehallen
Tlf.: 957 27 760
E-post: emilie.braarud@bna.oslo.kommune.no

Del gjerne din kommentar med oss her